Zákaznícka linka

+421 (0)37 202 13 51

Prac. dni 8:00-16:00 hod.

Ústredný krízový štáb na základe výrazne sa zhoršujúcej epidemiologickej situácie na Slovensku navrhol nasledovné opatrenia:


(Opatrenia majú platiť od štvrtka 15. 10.2020, s výnimkou opatrenia týkajúceho sa vzdelávania na stredných školách, to je v platnosti od 12.10.2020.)

Národný inšpektorát práce vydal ďalšie usmernenie, tentokrát je to ohľadom oboznamovania zamestnancov. I my sme sa snažili o to aby boli i iné možnosti ako oboznamovanie formou e-learningu a priznám sa, že pravdepodobne sme boli hlavný podnet. Viac sa u tomto usmernení dočítate nižšie v článku.

Opäť Vám prinášame aktuálne informácie o prijatých opatreniach v súvislosti s obmedzením šírenia koronavírusu, ktoré sa rozhodol UVZSR vydať dňa 16.03.2020. Znenie tohto opatrenia nájdete v článku nižšie.

Na základe zodpovedného prístupu a obmedzenia rizika šírenia koronavírusu sme sa rozhodli i my prijať opatrenia, ktorými chceme ochrániť všetkých Vás, ktorí sa s nami stretávate pri našich pracovných povinnostiach, ale i všetkých našich pracovníkov i spolupracovníkov. Podrobnejšie informácie o našich prijatých opatreniach sa dočítate v článku.

V tomto článku Vám prinášame ďalšie užitočné informácie ohľadom koronavírusu a ďalšie opatrenia proti jeho šíreniu. Vydal ich UVZSR dňa 10.03.2020 a prikláňame sa k ich dodržiavaniu.

Osoba, ktorej bola nariadená domáca izolácia, alebo izolácia v zdravotníckom zariadení je povinná počas celej doby karantény (14 dní):

V súvislosti s udržaním odbornej spôsobilosti a vykonávaním školení v čase výskytu ochorenia COVID-19 vydal 17.03.202é Národný inšpektorát práce svoje stanovisko, ktoré Vám prinášame na našich stránkach. Niektoré informácie by podľa nášho názoru mohli byť vysvetlené jednoznačnejšie, ale čo už. Znenie stanoviska si môžeme prečítať nižšie v článku.

Dodržiavaním základných hygienických návykov, najmä dôkladným umývaním rúk, môžete zabrániť šíreniu respiračných ochorení, ku ktorým patrí aj COVID-19. UVZSR odporúča dodržiavanie niektorých základných pravidiel a my Vám ich prinášame v tomto článku vrátane názornej videoukážky.