Posudzovanie rizík

Väčšina zamestnávateľov vie o povinnosti posudzovať riziko pri všetkých činnostiach vykonávaných zamestnancami. Táto povinnosť vyplýva zo zákona č.124/2006 Z.z. a predpokladám, že ak ste na tejto stránke, tak o tejto povinnosti už viete a zrejme hľadáte niekoho, kto Vám s posúdením rizík pomôže.

Nakoľko v oblasti BOZP naši odborníci pôsobia od roku 2000 a majú v tejto oblasti bohaté skúsenosti, tak im nie je cudzie i posudzovanie rizík a dokonca i v tejto oblasti sú odborníkmi. Na posudzovanie rizík máme softvérovú aplikáciu, vďaka ktorej vieme tieto služby poskytovať na vysokej profesionálnej úrovni a vo veľmi krátkom čase.

Uprednostňujeme však ak nám klient zverí komplexné riešenie oblasti BOZP, no pokiaľ príde na nás požiadavka iba na spracovanie posúdenia rizík, tak sa i k tejto požiadavke postavíme zodpovedne a našou snahou je aby všetci naši klienti boli plne spokojní.

V prípade záujmu o spracovanie posúdenia rizík činnosti vykonávané vašimi zamestnancami alebo v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi pre Vás vypracujeme nezávislú cenovú ponuku.