• Zákaznícka linka
  • +421 (0)37 202 13 51
  • Prac. dni 8:00-16:00 hod.
  • Cenová ponuka
  • už o pár hodín

E-shop

 Videá BOZP / 1812 Zhliadnuti

Stres v práci predstavuje vysoké percento stratených pracovných dní a zvyšuje sa počet ľudí trpiacich stavmi súvisiacimi so stresom.
Napo identifikuje niektoré príčiny stresu pri práci vo svojom tradičnom humornom štýle vrátane nadmerných nárokov, nízkej kontroly, neustáleho tlaku, neprijateľného správania, nerešpektovania, zmien, zlého plánovania a rozporuplných pokynov, ktoré vedú k chybám, únave, vyhoreniu, vyčerpaniu a slabý výkon.
Psychosociálne riziká v práci možno úspešne riadiť a ich riadenie zlepšuje blahobyt pracovníkov a výkonnosť spoločností. Kľúčová je prevencia. Film je určený pre všetky pracovné prostredia a má otvoriť diskusiu o niektorých z najťažších problémov, ktorým čelia pracovníci, manažéri a nadriadení.

Podobne videa

Máte záujem o naše služby?

Potrebujete viac informácií?

Máte nejakú otázku?

Napíšte nám,
odpovieme Vám okamžite ako to bude možné.

  • Zákaznícka linka

037 / 202 13 51

  • turceksro @ turceksro.sk

Povedali o nás

Eva Kováčiková

konateľ spoločnosti

Služby v oblasti BOZP, OPP a PZS nám poskytuje spoločnosť Turček, s.r.o. už viac ako 6 rokov a vždy vyriešili všetky naše požiadavky neodkladne a vysoko profesionálne. Pozitívne hodnotíme neustále rozširovanie ich ponuky služieb. Spoločnosť Turček, s.r.o. ako dodávateľa služieb v oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení môžem iba odporučiť.

Marek Hubina

konateľ spoločnosti

Spoločnosť Turček, s.r.o. sa nám ako dodávateľ stará o služby v oblasti BOZP, OPP a odborných školení. V poskytovaných službách sú profesionálny a vždy nám našli riešenia na všetky naše otázky. Spolupracujeme spolu už viac ako 5 rokov a sme s nimi veľmi spokojní.

Branislav Sýkora

konateľ spoločnosti

V oblasti BOZP, OPP, PZS a odborných školení využívame služby spoločnosti Turček, s.r.o. už viac ako 7 rokov. Pomohli nám v týchto oblastiach urobiť poriadok a zaviesť účinný systém riadenia. Sledujú za nás všetky legislatívne zmeny a termíny školení. Služby spoločnosti Turček, s.r.o. môžem iba odporučiť.

Najbližšie kurzy

18 aug 2023;
08:30AM
Kurz bezpečnostného technika
13 okt 2023;
08:30AM
Kurz bezpečnostného technika